סוזן המפריז

מתוך ויקי חיסון
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

סוזן המפריז, כמו הרבה "רופאים" שמתנגדים לחיסונים, ממש לא מבינה בנושא החיסונים. התחילה את דרכה כנפרולוגית מן המניין, הפכה עם השנים לרופאה הוליסטית שחושבת שחיסונים אינם בטוחים. היא דוחפת לציבור כמעט את כל המיתוסים והמידע השגוי על חיסונים ‏[1][2] ואת תאוריות הקונספירציה ‏[3] שקיימות על חיסונים. אבל הבעיה העיקרית שאסור להאמין לה היא שהיא כל-כך שקועה באמונתה שחיסונים זה רעל שזה מעוור אותה ומונע ממנה לפרש מחקרים מדעיים בצורה נכונה ובכך פוגע באמינותה.

“Unbeknownst to most doctors, the polio-vaccine history involves a massive public health service makeover during an era when a live, deadly strain of poliovirus infected the Salk polio vaccines, and paralyzed hundreds of children and their contacts. These were the vaccines that were supposedly responsible for the decline in polio from 1955 to 1961! But there is a more sinister reason for the “decline” in polio during those years; in 1955, a very creative re-definition of poliovirus infections was invented, to “cover” the fact that many cases of ”polio” paralysis had no poliovirus in their systems at all. While this protected the reputation of the Salk vaccine, it muddied the waters of history in a big way.”

Suzanne Humphries, MD on Smoke, Mirrors, and the “Disappearance” Of Polio

כן, היא מאמינה שפוליו כמעט ונעלם מפני האדמה רק בגלל שנתנו לו שם חדש. היא מאמינה שבמקום בפוליו אנשים אובחנו ב-AFP ‏[4], אלא שאנשים שאובחנו עם AFP נבדקו לוירוס הפוליו והוא לא נמצא אצלם.

קישורים חיצוניים

הערות שולייםהוספת התגובה שלך
אתר ויקי חיסון מקבל בברכה את כל התגובות. אם אתם לא רוצים להיות אלמוניים, הירשמו או היכנסו לחשבון. זה בחינם.